Шановні учасники Всеукраїнської олімпіади з культурології! Ми раді повідомити Вам про завершення 2-го етапу оголошеного конкурсу.

В період із 24 лютого по 1 квітня тривав перший етап. Нам надходили есе учасників на тему «Збереження національних традицій у контексті української культури». Така тема не випадкова, адже ХХІ ст. часто називають «епохою глобалізації». Так, нам було важливо зрозуміти думку школярів/студентів коледжів щодо різних локальних українських традицій, які існують сьогодні, а також - почути позиції про їхню значущість для молодого покоління. Шкода, що через карантин кількість есе була невеликою. Натомість якість була на високому рівні.

2 тур передбачав зустріч з учасниками та тестування у стінах академії 23 квітня 2020 р. І, знову ж таки, через карантин все відбулось дистанційно. Тим не менш зауважимо, що всі учасники пройшли тест на високому рівні.

Шановні конкурсанти! Співпраця з Вами – велика приємність , адже Ви показали свою готовність діяти і йти до мети за будь-яких умов. Дякуємо за Вашу оперативність та відповідальність в ситуації дистанційної роботи.

Відтак, сумуючи результати учасників за перший та другий етапи, організатори визначили переможців. Цьогоріч перемогу здобули Капітан Юлія (1 місце, Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж ім. О. Барвінського), Коваль Мар’яна (2 місце, Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж ім. О. Барвінського), Кондратюк Дана (3 місце, КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка").

Додатково члени журі відзначили одну учасницю Євчин Діану (Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж ім. О. Барвінського), есе якої приємно здивувало організаторів своєю оригінальністю. Рейтингові списки усіх конкурсантів розміщені за посиланням.

У зв’язку з актуальною ситуацією карантинних обмежень, усі призи, подарунки дипломи та грамоти переможці отримають поштовим відправленням дещо згодом. Але вже в найближчий час на їхні ел.скриньки надійдуть привітання від кафедри культурології та філософії НаУОА та електронні сертифікати за участь у конкурсі.

Дякуємо усім за участь та співпрацю, а переможців – вітаємо із черговим досягненням!

Сподіваємось на подальшу спільну роботу з усіма конкурсантами у наступні роки та на вступній кампанії-2020.