Вітаємо Вас на сторінці інтернет-конференції

"Інформаційне суспільство і нові виміри культури"!

Інтернет-конференція "Інформаційне суспільство і нові виміри культури" організована кафедрою культурології та філософії Національного університету «Острозька академія». Участь в ній взяли в першу чергу студенти, аспіранти та молоді вчені різних регіонів України. Однак ми не обмежували вік учасників конференції, а тому матеріали нам надіслали також і декілька викладачів українських ВНЗ. У статтях, що надіслані учасниками конференції, розглядаються різні аспекти культури в інформаційну епоху. А саме: концептуальні осмислення культури в інформаційну епоху; віртуалізація культурних феноменів; кіберпростір культури; Інтернет як соціокультурний феномен; людина і Інтернет: антропологічні аспекти культури інформаційного суспільства; субкультури в Інтернеті; становлення інформаційного суспільства в Україні; політика в часи нетократії; естетика нових медіа.

Запрошуємо взяти участь у дискусії. Для цього просимо сконтактувати із координатором конференції Дмитром Шевчуком: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

З повагою,

Оргкомітет

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

КАФЕДРА КУЛЬТУРОЛОГІЇ ТА ФІЛОСОФІЇ

Запрошує взяти участь у

III Всеукраїнській інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих вчених,

присвяченій темі:

ІНФОРМАЦІЙНЕ СУСПІЛЬСТВО І НОВІ ВИМІРИ КУЛЬТУРИ

Планується обговорити наступне коло питань:

- концептуальні осмислення культури в інформаційну епоху;

- віртуалізація культурних феноменів;

- кіберпростір культури;

- Інтернет як соціокультурний феномен;

- людина і Інтернет: антропологічні аспекти культури інформаційного суспільства;

- субкультури в Інтернеті;

- становлення інформаційного суспільства в Україні

- політика в часи нетократії;

- естетика нових медіа;

Заявки та матеріали надсилати до 1 березня 2012 року на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

(маємо прохання в темі листа зазначати Інтернет-конференція «Інформаційне суспільство і нові виміри культури»-2012).

За додатковою інформацією звертатися до координатора конференції – Дмитра Шевчука: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Вимоги до статей:

Матеріал слід підготувати у форматі MS Word, розмір сторінки А4 (верхнє і нижнє поле 2 см, ліве – 3 см., праве – 1 см.) через 1,5 інтервали, шрифтом Times New Roman, 14 кегль. На першій сторінці зверху зліва розміщується УДК, наступний абзац (вирівнювання справа): ім’я та прізвище автора, а також короткі відомості про автора, після цього великими літерами назва статті (вирівнювання по центру). З наступного рядка – анотації та ключові слова українською, російською та англійською мовами (приблизно 5-7 рядків). Посилання давати за зразком [2, с. 45].

Після розгляду оргкомітетом надісланих матеріалів, буде створено сайт конференції, на якому будуть розміщені відібрані матеріали. Після цього протягом двох тижнів (19-30 березня 2012 року) відбудуться обговорення статей та дискусії. Для запобігання спаму інструкція участі в обговореннях буде надіслана кожному учаснику.

За результатами конференції буде відібрано кращі статті і запропоновано авторам опублікувати в Наукових записках НаУОА. Серія «Філософія» (фахове видання з філософських наук) або Наукових записках НаУОА. Серія «Культурологія».

З повагою,

Оргкомітет

Заявка для участі в конференції

ІНФОРМАЦІЙНЕ СУСПІЛЬСТВО І НОВІ ВИМІРИ КУЛЬТУРИ:

Прізвище, ім’я:

Навчальний заклад:

Факультет, спеціалізація:

Рік навчання:

Тема доповіді:

Адреса:

Телефон:

e-mail:

Наукові зацікавлення:

Тема доповіді:

Маємо також прохання долучити до заявки власне фото, яке буде розміщуватися на сайті конференції разом з інформацією про автора.